Franchise
Atom Master
Atom Master
Atom Master
Atom Master
$10.000 $80.000
(Fixed)

Buz gibi kazanç

Atom Master, Akdeniz’in sevilen içeceği, süt, muz, bal ve baharatla yapılan atom başta olmak üzere, renkli ve lezzetli soğuk içecekleriyle ünlü mekanı. 1993 yılından bu yana Alanya’nın efsanesi oldu.

Büyük şehirlerde, turizm ve eğlence semtlerinde, işlek alışveriş merkezlerinde açılıyor. Yerine göre kafe veya büfe olarak kurulabiliyor. Yatırım tutarı stand için 10-15 bin Euro ile kafe için 80-90 bin Euro arasında değişiyor.

Atom Master, özel yapım atom makinesi, reçeteli nefis karışımları, dalgalı renkli sunumu, yazın -5° derecede geniz donduran “atom subzero”,  kışın sıcak sunulan “atom steam” iç ısıtıyor.

Donuk egzotik meyve özleri ve taze sıkılmış meyve suları ile %100 doğal “smoothie” kokteyl çeşitleri, espresso kahve çeşitleri, sıcak içecekler, sandviç, pasta, donut gibi yiyeceklerle ağırlıyor.

Otantik meyveler merkezden donuk geliyor, dört mevsim bulunan hammaddeler taze sıkılıp katılıyor. Personel temel eğitimini merkezde ve yerinde alıyor, ürünleri otomatik makinede hazırlıyor, self servisle bankodan veriyor.

Kolay ve karlı iş, özellikle sıcak turistik sahil yörelerinde çok kazançlı.

Genel Bakış

  • Kategori: Gıda
  • Sektör: Gıda
  • 208 görüntüleme

Leave feedback about this