Franchise
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
Quppa Caffe
$120.000(Fixed)

Hepsi taze, hepsi özel

Quppa Caffe, Beşiktaş Akaretler’de zengin kahvaltıları, doyurucu yemekleri, özgün tatlıları, zengin kahve çeşitleriyle tanınmış bir kafe. “Kendini tazeliğe bırak” sloganına sadık kalarak tüm ürünleri kendi mutfağından çıkarıyor. “Beat me”i “Break me” gibi kırılarak yenilen özgün pastaları sosyal medyanın gözdesi. Single orijin kahvelerini ithal ediyor, kavuruyor, kendi karışımını hazırlıyor. Özgün dekor, rahat ortam, farklı ve lezzetli ürünler insanları çekiyor.

Franchise altyapısını 2019 da oluşturan Quppa önce Doha/Katar’a franchise verdi, şimdi Türkiye’de yayılıyor. Franchise sistemi yakın destek verecek şekilde kuruldu. Restoran müdürü Quppa tarafından bulunuyor. Tüm ürünler reçeteli, salon ve mutfak ekibi eğitiliyor, tüm işlemler izleniyor. Usta bağımlılığı yok, el kitabı yapılacak işleri tanımlıyor. Quppa adayı ve yeri değerlendiriyor, franchise anlaşmasını imzalıyor. Franchise alan gereken kafe yatırımını karşılıyor ve yönetiyor. Quppa sosyal medya üzerinden markayı ve işletmeyi tanıtıyor, satış artırıcı kampanyalar düzenliyor.

Quppa açılacak bölgenin potansiyeline, rekabet ortamına, yatırımcının gücüne bağlı olarak Quppa Majör (yemekli) veya Quppa Minör (yemeksiz) olmak üzere iki farklı yapıda olabiliyor. Minör 150-250 m2, Majör 200-400 m2 kapalı ve açık alan gerektiriyor. %20 net kar hedefiyle yatırımın 2-3 yılda çıkarılması amaçlanıyor.

Bizi arayın, sizi tanıyalım, işi ve markayı tanıtalım, yeri seçelim, başlayalım. 0850-333 8828

Genel Bakış

  • Kategori: Gıda
  • Sektör: kafe
  • 258 görüntüleme

Leave feedback about this